• 0532 545 50 70
  • doganerinsaat@gmail.com
  • Sultangazi / İSTANBUL
Genel
Kiralık Bobcat

Kiralık Bobcat

Bobcat; çeşitli iş alanlarında kullanılan yükleme, kaldırma ve istifleme işlemlerinde kullanılan küçük bir iş makinesidir. 4 teker çekişli olma özelliğine sahip bu makineler, dışarıda oldukça şirin görünür. Özellikle küçük yerlerde yaptığı işler ile daha çok tercih edilir. Bobcat iş makinelerinin kepçe kısmının kolay bir şekilde sökülmesi, kullanım da ki kolaylığı beraberinde getirir. 60 farklı ön yükleme ataşmanı, işlerin türü ve yoğunluğuna göre sökülüp takılarak kullanılabilir.  Kiralık bobcat,  ihtiyaçlarınız dahilinde kullanım bakımından pratik olması ile taleplerinize çok çabuk cevap verecektir.  

En Dar Alanlarda Avantaj Sağlar 

Küçük bir model olması sebebiyle, en dar alanlarda adeta bir süper kahraman görevi yapmaktadır. Küçük bir mekânda bile 360 derecelik dönme özelliği ile çalışma esnasında sıkışıp çözümsüz kalmaz.  Ayrıca mini bir iş makinesi olmasından dolayı da oldukça hafif olma özelliğine sahiptir. Özellikle bir yerden bir yere gidişinde, küçük olmasının verdiği avantaj ile daha çabuk hareket eder. Mini bir iş makinesinin yanında, güçlü bir çekiş ve motor sistemine sahip kiralık bobcat ile işlerinizi beklemeden, çevreye zarar vermeden güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.   

Zaman Kazanın 

En büyük özelliğinden biri, farklı işler için, farklı bir iş makinesi çağırmak zorunda kalınmamasıdır. 

Oysa ki bobcat iş makinesinin sadece iş çeşidine göre uçları değiştirilip

çeşitli ataşmanlar’dan faydalanması oldukça kolaydır. Uçların değişmesi, zamanınızı almayacağından yeni bir iş makinesi için beklemek ile kaybedeceğiniz zamanı bobcat ile kazanarak işe ara vermeden çalışabilirsiniz. Neticede zaman her şeyden değerlidir

Cebinizin Dostu 

Önemli projelerinizde, koskoca iş makinelerine bir servet vermektense, bu küçük ve işlevsel olan makineyi tercih edip, güvenli ve hızlı bir şekilde işinizi halledebilirsiniz. Kiralık bobcat hizmeti ile, büyük iş makinelerinin cebinize ve zamanınıza verdiği kaybı yaşamamak için, birbirinden farklı 60 adet uç (ataşman) seçenekleri olan bu iş makinelerini gözünüz kapalı korkmadan, güvenle tercih edebilirsiniz. 

 Zor gördüğünüz tüm işlerde uzman kadromuz ile en etkin çözümü sunuyoruz. Sizlere hizmet vermek için,0532 545 50 70 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button