• 0532 545 50 70
  • doganerinsaat@gmail.com
  • Sultangazi / İSTANBUL
Genel
Moloz Çöp Alımı

Moloz Çöp Alımı

Yıkımı veya tadilatı yapılan yapıların çevresinde inşaat atıkları meydana gelir. Bu atıklar çevrede kötü bir görüntü sergileyerek çevre kirliliğine sebep olur. Piyasada moloz çöp alımı yapan birçok firma bulunur. Bu firmalar binalarının önünde biriken moloz yığınlarını toplar ve geriye tertemiz bir çevre kalır.

Neden Moloz Oluşur

Bazen evlerimizde ya da işyerlerinde ufak çaplı değişiklikler yapmak istenebilir. Dekorasyon olarak yaptığımız bu değişiklikler sırasında ufak da olsa çıkan atıklar hiç de öyle değil temizlenmez. Ya da bazen daha büyük tadilat işleri de yapılabilir. Kırılan duvarlar, mermer tezgâhlar, döşemeler gibi birçok atık meydana gelir. Bu tarz yenilikler yapıldığında dağ gibi bir moloz yığını ile karşı karşıya kalmamız kaçınılmaz olur. Yapılan inşaat işlerinden sonra çıkan molozların toplanması şarttır. Moloz çöp alımı yapan birçok firma bulunur. Ancak her moloz toplayan şirket işini temiz yapmaz. Bu nedenle profesyonel bir ekipten yardım almak gerekir. 

Molozlar Nasıl Toplanır

 Ev, iş yeri, okul, hastane, kurumsal yerler gibi birçok yerde tadilat ve dekorasyon işlemlerine gerek duyulabilir. Bu inşaat çalışmalarından sonra ortaya çıkan molozların da profesyonel bir ekip tarafından toparlanması ve çevrenin tertemiz olması sağlanır. Moloz toplanılacak alana uygun bir araçla gelinmesi gerekir. İnşaat atık miktarı ne kadar fazlaysa atıkların yükleneceği araç ta o kadar büyük olmalıdır. Daha sonra molozlar uzman ekip tarafından toplanır ve araca yüklenir. Büyük taş, tuğla, mermer, fayans gibi atık maddeler toplandıktan sonra geriye kalan kum, toz gibi atıklar da fırça ve süpürgeler ile iyice temizlenmelidir.

İnşaat Atıklarını Problem Etmeyin

Alanında uzman ve tecrübesi ile bu işi yıllardır layıkıyla yapan firmamız her türlü moloz çöp alımı ve temizliği yapar. Molozların toplanmasından sonra geriye kalan küçük artıkların da iyice temizlenmesi ve ortamın tamamen eski haline getirilmesi gerekir.

Bu işi usta şekilde yapan ekibimiz ile siz de kapınızın önündeki ya da tadilat sonrası arta kalan inşaat atıklarından hızlı bir şekilde kurtulmak için 0532 545 50 70 numaralı telefondan bize ulaşarak hizmet alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button