• 0532 545 50 70
  • doganerinsaat@gmail.com
  • Sultangazi / İSTANBUL

Kiralık Mini Ekskavatör

Kiralık Mini Ekskavatör

Günden güne gelişen ve gelişmekte olan çevre çeşitli iş makinaları sayesinde daha hızlı şekilde düzenleniyor. Bunlardan bir tanesi de ekskavatör iş makinalardır. Ekskavatör iş makinası toprak işlerinde kullanılan bir iş makinası olarak bilinir. Ekskavatör çeşitleri oldukça fazladır. Şavul, ekskavatör, ters kepçeli ekskavatör ve vinç klemşel ekskavatör çeşitlerini oluşturur.

Güç aktarımı değişkendir. Zincirli ya da hidrolik olarak değişebilir. Ekskavatör paletli ayaklara sahiptir. Yüksek giriş katlara bile girebilen bir yapıya sahiptir. Kiralık mini ekskavatör seçeneğinin bulunması büyük avantaj sağladığını söylemek mümkündür. Mini ekskavatör kepçesi sayesinde toprak, moloz taşları gibi elementlerin zeminden alınıp, atılmasını sağlar.

Mini Ekskavatörün Önemi

İş makinaları arasında mini iş makinalarının bulunması kullanılacak alanda işin kolay yapılmasını sağlıyor. Özellikle mini iş makinaları dar alanda kolay kullanıldığı için iş hedeflenen zamanda bitmiş oluyor. Mini ekskavatör iş makinaları dar alanda olağanüstü bir performans sergiliyor. Mini ekskavatörün çalışma kapasitesi küçük gözükse de oldukça üst seviyede bir performansa sahiptir.

Mini ekskavatör iş makinalarının gerektirdiği alanlarda oldukça büyük bir öneme sahiptir. İnsan gücünün 20 katı çalışma kapasitesine sahiptir. Kiralık mini ekskavatör terciğini firmalar genelde tercih eder. Ciddi derecede mali tabloyu sarsmadan kiralama seçeneği yapılarak maliyetin düşmesini ortadan kaldırır. Mini ekskavatör girilmesi zor yerlere rahat girerek orada çalışma yapar. Bu nedenden dolayı oldukça önemlidir.

Mini Ekskavatör Neden Tercih Edilir?

Faaliyet alanlarının yapımları oldukça zordur. Özellikle alt yapı çalışmaları özenle yapılmalıdır. İnşaat alanları, şantiye alanı, tersane, körü yapımı, maden işleri, yol yapım, bakım ve onarım çalışması bazı durumlarda dar alanlarda çalışma yapılabiliyor. Bu nedenden dolayı da ciddi zorlanmalar meydana gelebiliyor. Bu gibi durumlarda mini ekskavatör tercih edilmesi doğru bir karardır. Mini ekskavatör yapı bakımından küçük gözükse de oldukça fazla özelliğe sahiptir.

Oldukça dirençli çalışması işin kolay yapılmasını sağlar. Mini ekskavatörün tercih edilme nedenini dar alanda kolay çalışması diyebiliriz. Diğer önemli tercih edilme nedeni ise, kiralık mini ekskavatör seçeneğinin bulunmasıdır.  Maliyet açısından önemli bir yere sahiptir.

Mini ekskavatör iş makinesini tercih etmek için tek yapmanız gereken 0532 545 70 70 numarayı arayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button