• 0532 545 50 70
  • doganerinsaat@gmail.com
  • Sultangazi / İSTANBUL
Genel
Kiralık Kato

Kiralık Kato

 Şantiyelerde birçok iş makinesine ihtiyaç vardır. Her birinin ayrı ayrı görevi olan iş makineleri iş yükünü büyük ölçüde azaltır ve inşaatlarda hız kazanılmasını sağlar. Son teknolojiye uygun üretilen iş makinelerinden biri ekskavatörler olarak karşımıza çıkar. Bir ekskavatör çeşidi olan ve kato adı verilen makineler inşaat çalışmalarında büyük önem taşıyan ve iş hafifleten cihazlardır. Hidrolik ve otomatik olan modelleri de bulunan katolar can güvenliği açısından oldukça güvenilirdir. Birçok firmadan  kiralık kato edinmek mümkündür.

İnşaatlarda Kato Makinelerinin Yeri

 İnşaat alanlarında oldukça işlevsel ve tercih edilen makinelerdir. Şantiye çalışmalarında zemin bölgesinin kazılarak yumuşak hale gelmesi işinde kullanılan cihazlardır. Her zemin için aynı çeşit kato tercih edilmez. Kazım yapılacak bölgenin durumuna göre hangi kato ile çalışılacağı değişir. Kato çeşitleri paletli kato ve lastikli kato olarak ikiye ayrılır.

 Topraktan meydana gelen bölgede farklı, ormanlık bölge de ayrı kato ile çalışılır. Son yıllarda elektrik ile çalışan kano modelleri de artık piyasada yerini almaya başlamıştır. İnşaatlarda işlerini kolaylaştırmak isteyen kişiler kiralık kato tercihinde bulunarak yüklerini azaltıp, işlerini hızlandırabilir.

Kato Nasıl Temin Edilir

 Kato makineleri oldukça güçlü ve sağlam cihazlardır. Kato kullanımı için tecrübe şarttır. Uygun bir katoya ihtiyaç duyanlar kiralama yoluna gidebilir. Satın almanın biraz daha maliyetli olması nedeniyle kiralık kato imkânı sunan firmalardan destek alınarak temin edilebilir. Kato kiralamak için kato kiralayan kişiler ile ya da kiralama firmalarıyla iletişime geçilebilir. Bazen hafriyat şirketleri de bu hizmeti sunabilir. Kato makineleri sayesinde inşaatların başlangıç işlemleri yoluna koyulabilir. Bu nedenle önemli yer tutar.

Firmamızdan Kato Kiralayabilirsiniz

Katolar şantiyelerde önemli bir yere sahip cihazlardır. İnşaatlarınızda kullanmak üzere kiralık kato tercih edebilirsiniz. Bu alanda uzman olan firmamızın onlarca hizmetinden biri olan kato kiralama hizmeti sayesinde işleriniz daha da yolunda gidecektir. Firma olarak müşteri memnuniyetinin esas olması öncelikli ilkemizdir. Sizlere iş makinesi kiralama konusunda yardımcı olmaya hazırız.

Eğer konu ile ilgili detaylı bilgi almak isterseniz 0532 545 50 70 numaralı telefondan bize ulaşarak hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button