• 0532 545 50 70
  • doganerinsaat@gmail.com
  • Sultangazi / İSTANBUL

Kiralık Kepçe Fiyatları

Kiralık Kepçe Fiyatları

Kepçe iş makinaları arasında en bilindik bir araçtır. Özellikle kazılan yerin toprağını atmak için kepçe kullanılır. 90’lı yıllarda özellikle belediyeler tarafından kullanılmaya başlandı. Kepçe dozer olarak bilinir. Özellikle küçük erkek çocuklarının oynadığı oyuncakların arasında dozer kepçeler herkesin bildiği bir oyuncak olarak bilinir. Günümüzde iş makinaları oldukça yaygın kullanılıyor.

Kiralık kepçe fiyatları işin uzunluğuna göre fiyat aralığına sahiptir. Kiralık iş makinalarını inşaat firmaları oldukça fazla tercih eder. Kiralık kepçe işin mahiyetine göre günlük, haftalık, aylık ve yıllık olarak kiralanabiliyor. Kiralık kepçeler özellikle mali açısından önem taşıdığı söyleyebiliriz.

Kepçenin Görevi Nedir?  

Şantiye alanı, metro yapım çalışması, yol yapım, bakım ve onarım çalışması, maden işleri gibi birçok faaliyet gösteren alanda kepçe büyük rol oynar. Kepçenin görevi kazılan zeminden çıkan toprak, atık gibi elementlerin atılmasını sağlar. Kepçenin tek bir hamle sayesinde toprağı alıp, metrelerce yüksekliğe kaldırıp istenilen yere boşaltılması sağlanır.

Kepçenin içindeki toprak, atık gibi elementler genelde kamyona boşaltılır. Damperli kamyona kepçe boşaltma yapar. Kepçenin görevi oldukça fazladır. Şantiye alanında kepçe en fazla kullanılan iş makinesidir. Kepçe fiyatları işin gereği değişkenlik gösterir. Şirketler kepçeyi kiralık olarak tercih eder. Kiralık kepçe fiyatları değişkenlik gösterir.

Kepçenin Önemi

Kepçe palet ve tekerlek seviyesinin kazı yapılan yerin üst tabanlarını sıyırma ve yükleme işi yapan makine türüdür. Kanal açmada ön plana çıkar. Kepçe üretilmeden önce insan gücü ön plana çıkardı. 1 senede yapılan, biten iş kepçe iş makineleri sayesinde 2 aylık gibi kısa bir sürede yapılmaya başlandı. Daha sonra kepçe iş makineleri geliştirilerek farklı şekilde Dizayn edildi. Özellikle inşaat firmaları kiralık kepçe kullanımını tercih eder.

Kiralık kepçe fiyatları oldukça uygundur. İş makinaları arasında önemli bir yere sahip olan kepçe operatör sayesinde profesyonel olarak kullanılır. Kepçe kullanımı için özel bir belgeye ihtiyaç duyulur. İş makinaları arasında en zor ve özeliği fazla olan iş makinasına kepçe diyebiliriz. Kepçenin kazı çalışmaların da ki yeri oldukça önemlidir.

Kiralık kepçe tercih etmek için tek yapmanız gereken 0532 545 70 70 numarayı arayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button