• 0532 545 50 70
  • doganerinsaat@gmail.com
  • Sultangazi / İSTANBUL
Genel
Kiralık Forklift

Kiralık Forklift

Özellikle inşaat sektörünün vazgeçilmezi olan forklift, Ağır paletlerin ya da diğer ürünlerin kaldırılıp taşınmasında kullanılır. İlavaten birçok üretim ve imalat yapan iş yerlerinde de yoğun bir şekilde kullanılır. Genel anlamı ile yük taşıyıcı, bir yükü bir noktadan başka bir noktaya götürmeye yarayan forklift, iş yerlerinin hepsinde var olan bir ürün değildir. Bazı iş yerleri sürekli olarak forklift makinelerine ihtiyaç duymadıklarından, forklift hizmetini, ihtiyaç dahilinde kiralık forklift hizmeti sunan bazı firmalardan temin ederler.

Forklift Genel Özellikleri

Çatallı taşıyıcı ya da istifleyici olarak bilinen forklift, toparlanmış bir yükü bir noktadan başka bir noktaya taşıyarak, belli bir yüksekliğe kadar kaldırabilen aletler olarak bilinirler. Forklift araçları yaklaşık beş yüz kilogramdan başlayıp kırk tona kadar olan ağırlıktaki ürünleri güvenli bir şekilde kaldırabilirler.

Her ne kadar büyük ağırlıkları kaldırabilmek ve taşıyabilmek için uygun olsalar da forklift makineleri ağırlıkları uzun yol götürme özelliğine sahip değildir. Belirli bir iş yeri alanı içerisinde taşımaya uygun olan forklift makineleri, yeni nesil üretimleri ile ağırlıkları belirli bir yüksekliğe kadar da çıkarabilirler.

Asansörlü forklift makinelerinin üretilmesi ile iş yerleri ağırlıkları belli bir yüksekliğe istiflemede büyük kolaylık yaşamaya başlamıştır.

Kiralık Forklift Hizmeti Almanın Avantajları Nelerdir

Forklift makineleri oldukça geniş kullanım alanına sahiptir. Sanayinin gelişmesi ve fabrikalaşmanın artması ile forklift tarzı makinelere olan ihtiyaç da artmıştır. Fakat her iş yeri forklift makinesine günlük olarak ihtiyaç duymaz. Ve yeni açılan bazı iş yerleri forklift makinelerini satın alabilecek güce sahip olamayabilir. Böyle durumlarda kiralık forklift hizmeti vermek için kurulmuş olan firmalar mevcuttur.

Kiralık Forklift hizmeti veren kurumlardan hizmet alarak, firmalar fazla masraf etmekten kurtulmuş olurlar. Ayrıca forklift makinelerinin kiralanması, makinenin fazla yer kaplamasını da engelleyerek, yerden tasarruf edilmesini sağlar. Kiralık forklift makineleri hizmeti veren firmalar, ürün istendiğinde ürünü iş yerine kadar getirir ve sonrasında tekrar iş yerinden teslim alır.

Kiralık forklift hizmeti almak isteyen firma yetkilileri, 0532 545 50 70 numaralı telefondan detaylı fiyat ve ürün bilgisine sahip olabilirler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button