• 0532 545 50 70
  • doganerinsaat@gmail.com
  • Sultangazi / İSTANBUL

Kiralık JCB

Kiralık JCB

Geçmişten bu yana bina yapımları, kazıları, var olan binayı yıkma, vb. gibi büyük çaplı molozları parçalamak oldukça zordu. Hatta bir binayı yıkıp, molozlarını parçalamak aylarca süren bir iştir. Gelişen teknoloji sayesinde günümüzde JCB olarak bilinen iş makineleri kullanılıyor. JBC iş makinesi özelikle büyük şehirlerde oldukça yaygın kullanılır. Traktörün gövde kısmının ön kısmında traktörün kovası, arka kısmında da zemin kazıcı bir parçası bulunur. Bunu inşaat alanlarında kullanılan hitli gibi düşünebilirsiniz. Hilti ne kadar etkili bir alettir. Aynı şekilde deprem etkisi yaratacak bir makine olağanüstü bir özelliğe sahiptir. JCB iş makinası günlük, haftalık ve aylık olarak kiralık JCB olarak bulunması avantaj sağlamış olur.

JCB İş Makinası Nasıldır?

Özellikle erkek çocukları traktör ve kamyon oyuncaklarını çok sever. Küçük yaştan itibaren ilgi bu oyuncaklara oldukça fazladır. Fakat iş makineleri olağanüstü özelliğe sahiptir. JCB dozer sayesinde iş kolaylığı oldukça hızlı yapılıyor. Özellikle çift yönlü özelliğinin olması zor olan toprak çıkarma ve yığını kolayca ortadan kaldırmayı sağlıyor. Sadece toprak değil beton molozları da kırma özelliğine sahiptir. Kepçe ve diğer tarafından güçlü kırma özelliği bulunan bir aparatı bulunur. Bu aparat zor olan betonları kıra ve kepçesi sayesinde kırılan betonlar, molozlar, toprak kolayca alınır. Satılık ya da Kiralık JCB iş makinesini tercih edebilirsiniz.

Kiralık JCB İş Makinası Neden Tercih Edilir?

Çevrenizde belediyelerin JCB iş makinalarını kullandığını görüyorsunuz. Bu araçlar oldukça farklı özelliğe sahiptir. Kırma ve kepçe ile alıp boşaltma özelliğine sahiptir. Hatta kırılan yeri, kepçe ile alıp daha sonradan kamyona boşaltabilir. En önemlisi de kepçeye koyulan beton yığınları ya da toprak kamyonun mesafesi ne kadar uzaksa herhangi bir engel olmamaktadır.

Güçlü kepçesi ile istenilen noktaya kolayca ulaştırılır. Kiralık JCB firmalar oldukça tercih eder. Bunun nedeni maliyet açısından daha uygun tasarruf sağlar. JBC iş makinesini bir operatör kullanır. Bunun için çeşitli eğitim sertifikasının alınması gerekir. JBC iş makinesini kullanarak 5 ayda bitecek bir işi yaklaşık 1 haftada bitirmek mümkündür. JBC makinasının sağladığı en büyük avantaj zaman yönünden tasarruf sağlamasıdır.

Tüm hizmetlerimiz için +90 (532) 545 50 70 numaralı telefondan hizmet alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button