• 0532 545 50 70
  • doganerinsaat@gmail.com
  • Sultangazi / İSTANBUL
Genel
Kiralık Mini Ekskavatör

Kiralık Mini Ekskavatör

Büyük işlerde kullanabileceğiniz mini ekskavatörler bir çeşit hafriyat iş makinesi türüdür. Bakıldığında diğer iş makinelerine kıyasla oldukça küçük görünen bu makinenin yaptıkları ile boyu ters orantılıdır. Kilolarca molozu kaldırabilecek olan ve uzun sürecek işlerde de kullanabileceğiniz mini araçlar sizlere hafriyat firmaları tarafından kiralanabilir. Kiralık mini ekskavatör kullanarak haftalarca sürecek işlerinizi birkaç gün içerisinde hızlı şekilde tamamlayabilirsiniz.

Mini Ekskavatör Kiralama Hakkında

Özellikle dar alanlarda ve küçük yerlerde kullanılan bu makineler birçok hafriyat firması tarafından satılıyor. Eğer siz kısa bir süre ve sınırlı iş için kullanacağınız bir mini ekskavatör istiyor iseniz firmamız tarafından güvenli şekilde kiralama işlemi yapabilirsiniz. Kullandığınızda size hiçbir sorun çıkarmayacak araçlarımız düzenli bakım ve kontrollerden rutin olarak geçer. Çakıl veya taş gibi bozuk zemine sahip yerlerde dahi kolaylıkla kullanabileceğiniz mini ekskavatör makinelerle işler çabucak tamamlanabilir.

Kiralık Mini Ekskavatör Fiyatları

Kullanılacağı süreye göre de ücretlendirmesi değişen araçlarımız için birçok çeşit ve model mevcuttur. Palet tipi değişebilen mini ekskavatör makinelerimiz, büyük iş makinelerinin giremediği noktalarda devreye girerek küçük yapısına rağmen büyük iş makinelerine yakın sürede işinizi tamamlamanıza yardımcı olur. Yapım çalışmalarında; örneğin yol, köprü ve geçit gibi yapılarda, kanal açma, onarma gibi işlemlerde, beton kırmada ve moloz taşımada kullanabilen bu ürünler, depolarda da kullanılmaktadır. Park ve bahçe gibi ufak alanlarda kullanım kolaylığı sunan kiralık mini ekskavatör kısa sürede birçok iş başaran ve oldukça uygun fiyatlara kiralayabileceğiniz bir araçtır.

Kiralık Mini Ekskavatör Modelleri

Kullanım amacına ve kullanılacak yere göre değişiklik gösteren kiralık mini ekskavatör çeşitleri bulunuyor. Farklı ağırlıklarda ve palet tiplerinde olan bu mini araçlar, kiralanacağı vakit sizlere kullanım amacınıza göre fonksiyonu ve tonaj aralığı ile sunuluyor.  İstenilen süre içerisinde kiralanacak olan bu araçlar sizleri yeni bir iş makinesi satın almanın mali yükünden kurtarıyor. Kiralamak istediğiniz mini ekskavatörü seçerek belirlenen sürede kullanmak istediğiniz yerde ve projede kullanabiliyorsunuz.

Hemen ekskavatör kiralamak için 0532 545 50 70 ;iletişim numaramız üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button