• 0532 545 50 70
  • doganerinsaat@gmail.com
  • Sultangazi / İSTANBUL
Hafriyat İşleri
Hafriyat Firmaları

Hafriyat Firmaları

Çevre düzenlemeleri için gerekli olan hafriyat firmaları yol, tünel ve köprü yapımlarında devreye girer. Bina yapımında ve yıkımında da büyük rol oynayan bu firmaların asıl amacı yıkım ve kazıdır. Toprağı kazarak yer altına kadar inmeyi ve yaşlanmış, eski binaları yıkmaya yarayan araçları ile bu çalışmalar sonrası arta kalan toprak ve benzeri yapıları toplayan kamyonları bulunur.

Hafriyat Nedir ve Neden Tercih Edilir

 Kazı işlerinin tümüne verilen genel ad olarak bilinen hafriyat, mühendislik çalışmaları ve çevre düzenlemelerinin bel kemiğini oluşturur. Kazı yapılan alanda ortaya çıkan malzemelerin depolanacak alana dökülmesi ve düzeltilmesi de hafriyat kelimesini kapsıyor. İnsan gücü ile kazma kürek kullanılabileceği gibi hafriyat makineleri ile de bu çalışmaları yapmak mümkündür. Bu makinelerden bazılarını ekskavatör, greyder ve loder olarak sayabiliriz.

Belediyeler ve inşaat firmaları tarafından tercih edilen hafriyat firmaları, birçok seçenekte hizmet sunuyor. Hafriyat firmamızdan alacağınız profesyonel hizmet ve birlikte çalışacağınız uzman, deneyimli kadromuz ile yapacağınız işi en kaliteli şekilde yapıyoruz.

Hafriyat Firmalarının Sunduğu İş Makineleri

Projelik olarak kullanabileceğiniz gibi günlük, aylık ya da uzun dönem de hafriyat iş makinelerimizi kullanabilirsiniz. Bakımları düzenli olarak yapılan ve çalışması kontrol edilen makinelerimiz birçok alanda ve çok ağır işlerde dahi çalışabilir. Yüzeysel kazı çalışması, bina yıkımları, bahçe düzenlemesi, yol, köprü, alt geçit yapımı gibi birçok faaliyette kullanabileceğiniz makinelerimiz ile alanda ortaya çıkan toprak birikintisi ve molozları da bertaraf edebilirsiniz. Hafriyat firmaları sizlere iş makinesi olarak yalnızca greyder, ekskavatör değil kamyon, silindir ve dozer gibi diğer ihtiyaç duyulacak makineleri de hizmetinize sunar.

Hafriyat Konusunda Firmamızın Hizmetleri

Yıllardır bu işi yapmakta olan deneyimli ustalarımızdan ve personellerimizden oluşan ekibimiz ve hafriyat iş makinelerimiz ile tüm hafriyat çalışmalarınızda makinelerimizi hizmetinize sunuyor ve ortaya çıkan molozları yine kendi makinelerimiz ile uzaklaştırıyoruz.

Öncüsü olduğumuz hafriyat sektöründe sizler de tüm hafriyat işlemleriniz için 0532 545 50 70 ;numaralı hat üzerinden firmamızdan hızlı ve kaliteli şekilde bilgi alabilir ve sunduğumuz hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button