• 0532 545 50 70
  • doganerinsaat@gmail.com
  • Sultangazi / İSTANBUL
Genel
Kiralık Kepçe

Kiralık Kepçe

Bildiğimiz üzere pek çok hafriyat işlerinde ve inşaat firmalarında diğer iş makinelerine ihtiyaç duyulduğu gibi, ihtiyaç duyulan bir başka makine de kepçelerdir. Bu anlamda firmamızla iletişime geçerek kiralık kepçe hizmetimizden faydalanabilirsiniz.  Kepçe kiralama hizmetimiz birkaç saat, günlük, haftalık, aylık hatta yıllık şekillerde yapılabilir.

Kepçe Hangi İşler İçin Kullanılır

Kepçeler, kanal kazma işlemlerinde, bahçelerin ve parkların düzenlenmesinde, betonların kırılmasında, çevre düzenleme çalışmalarında, bina yıkımı işlerinde, peyzaj işlerinde ve alt yapı işlerinde kullanılır. Kepçelerin bir diğer kullanım alanı da yükleyici işleridir. Birtakım inşaat artıkları, toprak birikintileri ve taş yığınları gibi maddeleri yerden alarak ya da kazıyarak kamyonlara yüklenmesi esnasında da kepçelerden faydalanılır. Kepçelerin yardımıyla bu tarz işler daha kısa ve basit yapılması sağlanır.

İşin niteliğine göre kepçe seçimi yapmak iş veriminin artmasını sağlayacaktır. Çok çeşitli modellerde ve boyutlarda olan kepçeler, ihtiyacınıza göre belirlenerek boyut ve ebat seçimleri belirlenir.

Kepçe Çeşitleri ve Modelleri

Kepçe dediğimiz zaman aklımıza ilk olarak standart kepçe şekilleri gelmiş olsa da aslına bakılırsa kepçelerin pek çok çeşidi vardır. Bu çeşitleri inceleyerek kendi işiniz için en uygun olan kepçeyi seçebilirsiniz. Örneğin; yükleyici kepçeler; Bir traktör ve yüklemeyi sağlayan bir kepçeden oluşarak yükleme işlemini yapmak için kullanılır. Yükleyici kepçelerden farklı olarak kazıcı özelliklere sahip olan kepçe türü de kazıcı-yükleyici (bekoloder) kepçelerdir. Bu kepçeyi seçmeniz halinde iki ayrı makine kullanmanıza gerek kalmayacaktır. Eksvatörler ise; ön kısmında kazıcı özelliği bulunan kepçelerdir. Düz kepçeli, draglin kovalı, çeneli ve ters kepçeli olmak üzere birçok modeli vardır.  Kullanışı ve esnek yapısı itibariyle çok tercih edilir.

Kepçe Kiralama ve Kiralama Süreleri

Yapmak istediğiniz işin niteliğine göre kiralama yapmak için, makineleri kendiniz seçebilir ya da firma çalışanıyla birlikte tercih edebilirsiniz. Kiralık kepçe bulmak her zaman kolay değildir. Bu durumda firmamızdan kayıt yaptırarak hizmet alabilirsiniz.

Kiralık Kepçe  ile ilgili detaylı bilgi almak  ve hizmetlerimizden yararlanmak için 0532 545 50 70 numaralı telefonlar aracılığıyla uzman ekibimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button