• 0532 545 50 70
  • doganerinsaat@gmail.com
  • Sultangazi / İSTANBUL

Kiralık Manitou

Genellikle inşaat endüstri ve tarım sektörlerinde kullanılan iş makinalarına manitou denir. Arazi üzerinde gidebilme özelliği ile birlikte kamyon arkasına takılarak araç ve üzerindeki yük ile birlikte yolda giderek, gidilen yerde malzemeleri araçlardan indirmeye yarayan cihaz olarak da işlev görür. Diğer kullanım alanları ise tarımsal ürün sevkiyatı, lojistik sektörü, gıda sevkiyatı, kanatlı kümes hayvancılığı, peyzaj uygulamalarında rulo çim ve serilme işlemi yapılır.

Kiralık manitou hizmeti veren firmamız sayesinde saydığımız kullanım alanlarında, bu araçları gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. 4 tona kadar kaldırma kapasitesi ile dünya markası olan manitou sistemi sayesinde, belirlenen yüksekliklere kadar taşıma, aktarma, istifleme işlemleri sağlanır. Yük kaldırma kapasitesi 16 ile 18 metre yüksekliğe kadar erişebilme imkânı sağlar. Farklı tonaj hizmetleri ile hizmet veren firmamıza müracaat edip kullanım alanınızı söylemeniz yeterli olacaktır.

Manitou Araçlarının Avantajları

Arazi şartlarına uygun olan bu araçların tekerlek sistemi ve palet sistemi oldukça kalitelidir. Her arazi şartlarına uygun olan 4 x 4 arazi sürüşü sayesinde her koşulda iş görür. Kiralık manitou hizmeti veren firmamız sayesinde bu hizmeti kolaylıkla alabilirsiniz. Manito araçlarının amacı;

  • İş gücünü hızlandırmak,
  • İnsan gücü yerine makine gücünü kullanarak işleri kolaylaştırmak,
  • Çalışan maliyetlerinizi düşürmek,
  • Dar alanlarda yüksek manevra kabiliyeti ile eşya taşıma,
  • İnşaat, sanayi ve tarım alanlarında kullanım seçenekleri ile daha çok kullanılan bu sistemler bu alanlarda iş kolaylığı sağlayarak iş gücünü azaltıp maliyeti düşürür.

Firmamızın uzman satış personellerinden yardım alarak araç kiralama konusunda her türlü bilgiye sahip olursunuz.

Manitou Araç Kiralama Hizmeti İçin

Kiralık manitou hizmeti veren birçokfirma bulunmaktadır. Fakat çoğu firma, aracın kullanım yerine ve amacınızı sormadan kullanım alanlarınıza uygun araç tahsisi yapmamaktadır. Bu yüzden de bu hizmetten memnun kalmazsanız. Fakat firmamız tarafından verilen bu hizmet sayesinde her türlü hizmete uygun manitou kiralık araç hizmeti ile istediğiniz alanları uygun 4 X 4 palet sistemi araçları tahsis edilir. Aradığınız hizmeti sunan firmamız, her türlü kaliteyi önceliği olarak görür.

Uzman çalışanlar ile bu hizmeti sunan firmamıza 0532 545 50 70 no’ lu telefondan numarasından ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button