• 0532 545 50 70
  • doganerinsaat@gmail.com
  • Sultangazi / İSTANBUL

Kiralık Mini Kato

Kazma, kaldırma, yükleme ve iletme gibi işleri tek başına yapabilen ve yaptığı işe göre isimlendiren bu araçlar mini kato olarak adlandırılır. Genellikle hafriyat işlerin de kullanılan bu sistemler oldukça kullanışlıdır. İş ve inşaat makineleri denildiğinde kuşkusuz ilk akla gelen mini katolardır. Çoğunlukla toprak kazıp, yüksek bina yıkımında, hurda istiflemede, boru döşeme de deniz dibi tarama gibi sistemlerde çalışarak her türlü alanda kolaylık sağlamaktadır.

Motorlardan aldıkları güç sayesinde her devirde istenilen çalışma modlarında ayarlamaya imkân veren sistemler sayesinde çalışmalar yapılır. Çalışma sırasında kaldırılan yükün ve yapılan kazı çalışmasının sistemine göre motor devrini ayarlayan hidrolik pompa sistemi ile operatörün yönetiminde çalışır. Kazma, toprak yükleme,  hafriyat taşıma gibi işlemlerinizde kiralık mini kato hizmeti veren firmamıza başvurabilirsiniz.

Mini Kato Motor Gücü

Motorlardan aldıkları güç sayesinde istenilen devirlerde çalışma modlarına sahiptirler. Operatör aracılığı ile kontrol edilen bu cihazların kullanımı dikkat gerektiren bir iştir. Kazma ve yük taşıma konusunda avantaj sağlayarak işgücünden kazanç sağlar. Bu makineler kullanılırken oldukça dikkatli davranılması gerekir. Teknolojinin gelişmesi ile günümüz mini katoları 800 rpm ile 2000 rpm motor devirleri arasında çalışarak hidrolik pompa sayesinde motora iletişimini sağlayan bobin ve elektronik sensörü bulunur.

Kaliteli mini katolar ile hizmet veren firmamız ile her türlü hafriyat taşıma, kazma işlevinde kullanabileceğiniz araçların tahsisi yapar. Motor gücü bu işlemde oldukça önemlidir. Maksimum verim ve minimum maliyet hedefi ile karayolu inşaatı yapım işlerinde faaliyet gösteren bu sistem sayesinde işgücünden zaman kazanılır. Kiralık mini kato hizmeti veren firmamızdan her zaman yararlanabilirsiniz.

Mini Kato Çeşitleri

Çalışma alanlarına ve yaptıkları işin çeşitliliğine ve birim maliyetine göre değişiklik kazanan bu sistemler, farklı modelleri ile piyasaya sunulur. Kullanıldıkları alanlara göre çalışma performansları maksimum seviyededir. Karayollarında çalışma ve hafriyat işlerinde çalışma yük taşıma sistemlerinde kullanılan araçlar sayesinde işgücünden zaman kazanılır. Kiralık mini kato hizmeti veren firmamızdan bu hizmet ve başarılı bir şekilde alabilir ve aradığınız kaliteyi size sunan firmamızdan her zaman memnun kalabilirsiniz. Firmamızdan bu hizmeti almak için 0532 545 50 70 no’ lu telefon numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button