• 0532 545 50 70
  • doganerinsaat@gmail.com
  • Sultangazi / İSTANBUL
Genel
Yıkım, kırım yapan firmalar

Yıkım, kırım yapan firmalar

Kurulduğu günden bu yana yıkım, kırım yapan firmaları arasında öne çıkmakla birlikte bu alanda uzmanlaşmış olan firmamız gerek ekipmanları gerekse de her biri alanlarında uzmanlaşmış kişilerden oluşan ekibimiz yıllardan beri sunduğu üstün hizmet ile adından söz ettirmeyi sürdürüyor.

Sunduğumuz Hizmetler Hakkında

Firmamız bünyesinde bulunan kamyon, tır ve kepçe gibi makineler ile gerek binanın komple yıkımı gerekse de harfiyat işlerine çözümler üretiyoruz.  Kırılacak alan iş, ofis, fabrika ya da benzeri bir yer olabilir. Ekibimiz kırım işlemi yapılacak alanı önceden tespit ederek bina içi ya dışında gerçekleşecek kırım ve yıkım işlerini büyük bir itina ile yapıyor. Yıkım, kırım yapan firmalar genellikle tadilat alanlarında uzmanlaşmıştır. Ancak firmamız hem tadilat hem de harfiyat ve kırım yıkım işi hizmetlerini de sunuyor.

Bunların yanı sıra, otel, villa tatil köyü ve bahçeli alanlarda düzenleme işlemleri, kanalizasyon alanı açma, kanal açma işlemlerinin yapılması, beton dökme, şap sökme, çatı tamiratı gibi tüm tadilat ve yıkım, kırım işlemlerini haftanın her günü sunuyoruz.

Neden Firmamızı Tercih Etmelisiniz

Yıkım, kırım yapan firmalar arasında en çok ön plana çıkan özelliğimiz tadilat ya da kırım yapılan alanı tamamen kusursuz ve temiz bir şekilde gerçekleştirir. Böylelikle yıkım işleminden sonra diğer işlemlere daha kısa bir zamanda başlanabilir.

Firmamız ayrıca kartonpiyer için şap dökümü, yıkım sonrasında oluşan molozların ve diğer malzemelerin kepçe ile toplanması, kepçenin giremediği alanlarda hilti ve farklı ekipmanlarla yıkım hizmetini yapar. Bu anlamda soruna anında çözüm mantığıyla hareket etmemiz ve uzman kadromuzun profesyonel yaklaşımı da firmamızı tercih etmenizin nedenleri arasında sıralanabilir.

Kırım ve Yıkım İşlemlerinin Maliyeti

Her işin maliyeti kendine özgüdür. Buna göre, kullanılacak ekipman, yıkımın ya da diğer işlemlerin süresi ve personel sayısı gibi kriterler belirlendikten sonra fiyatlarımızı iletiyoruz. Ayrıca, bina içi ya da dışında yapılacak işlemlerde alanın büyüklüğü de önemli bir kriter olarak rol oynar.

Kırım, yıkım, tadilat, moloz dökme ve diğer işlemlerle ilgili0532 545 50 70 nolu telefondan bilgi alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button