• 0532 545 50 70
  • doganerinsaat@gmail.com
  • Sultangazi / İSTANBUL
Genel
Kiralık JCB

Kiralık JCB

Özel tekerlek ve paletleri sayesinde yükleyicileri kullanarak çeşitli malzemelerin taşınmasını sağlayan, tünel gibi kazma gerektiren işleri emniyetli bir şekilde gerçekleştiren araçlara JCB denir. Teknik bilgi gerektiren bu işlemler emniyetli bir şekilde gerçekleştirilir. Bu aracı kullananların iş makinesinin bakım ve kontrole dair bilgi ve becerisine sahip olmaları gerekir. Kiralık olarak kullanılan bu sistemlerin genel adı kiralık kepçe olarak tabir edilen terimlerinin bir araya toplanmasıdır.

Türkiye’de en çok ihtiyaç duyulan ve en çok kullanılan iş makinelerinden bir tanesi kepçe operatörleridir. Türkiye’de en çok ihtiyaç duyulan bu sistemler sayesinde herkesin işi görülür. Firmamız tarafından alacağınız kiralık JCB hizmeti sayesinde her türlü kazma, kırma, çıkan toprağı yükleme gibi işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Birçok fonksiyona sahip olan bu araçlar sayesinde güç gerektiren işlerde kolaylıkla işlerinizi halledebilirsiniz.

Kiralık JCB Fiyatları

Kiralık JCB araçların saatlik, günlük veya aylık olarak kiralanabilir. Günlük ve aylık olarak kiralama, bu araçların saatlik ücreti, bu surelerden daha kısa süreler olduğu için bu araçların 1 saat ücretinden daha düşük bir fiyata tekabül eder. Yani uzun süreli kiralama ücretleri daha uygun fiyata denk gelir. İster aylık, ister yıllık isterseniz saatlik olarak kiralayacağınız JCB araçları her alanda iş kolaylığı sağlar.

Halk arasında kepçe olarak bilinen bu sistemlerin kullanım kolaylığı ve kullanım koşulları makinanın tipine ve büyüklüğüne göre değişir. Kiralamak istediğiniz JCB araçlarını marka çeşit ve özelliklerine göre sınıflandırabiliriz. Örneğin küçük alanlarda mini JCB araçları kullanılarak küçük yerlerin yıkımında ve kum taşıma da bu araçlar kullanılır. Firmamızın vermiş olduğu bu hizmetten her zaman yararlanabilirsiniz.

Kiralık JCB Firması

Aradığınız kalitedeki hizmeti alabilmeniz için firmamız bu konuda en iyi kiralık JCB hizmetini sunmaktadır. Farklı alanlarda kullanabileceğiniz bu araçların isim ve boyutları birbirinden farklıdır. Tercih edilmesinin en büyük avantajı iş kolaylığı sağlamasıdır. İnsan gücünün yerine bu makineler kullanılarak zaman tasarrufu yapılır. Böylece işlerinizi daha kısa sürede halletmiş olursunuz.

Herhangi bir JCB aracına ihtiyacınız olduğunda firmamıza müracaat edip 0532 545 50 70 no’ lu telefondan ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button