• 0532 545 50 70
  • doganerinsaat@gmail.com
  • Sultangazi / İSTANBUL

20 Ton Kato Kiralama

20 Ton Kato Kiralama

Kato bir iş makinesidir. Paletleri bulunur. Özel bir mekanizmaya sahiptir. Kato herkesin bildiği taşıma kapasitesi tonlarca ağırlıkta bir iş makinesidir. Fakat daha farklı bir mekanizmaya sahiptir. Geçmişten günümüze tonlarca ağırlıktaki araçların taşınması zordur. Hatta çok eskiden bunlar insan gücü ile yapılıyordu. Buda çeşitli kazaların olmasını sağladı.  Daha sonra gelişen teknoloji sayesinde 90’lı yıllarda iş makinaları hayatımıza girdi. En ağır ve en zor işleri tek bir hamle ile yapması iş makinaları tercih etme nedeni haline geldi.  20 ton kato kiralama seçeneğini tercih edebilirsiniz.

Kato Neden Tercih Edilir?

Kato iş makinası farklı çeşitlere sahiptir. Bunlardan bir tanesi de vinç kato çeşididir. Kato özel bir mekanizmaya sahiptir. Aracın üst kısmında vinç bulunur. Bu vincin ayağı metrelerce uzağa uzayabilir. Özellikle uçurumdan uçmuş arabalar kato sayesinde bulunduğu yerden çıkartılıyor. Kato yaklaşık 20 ton ağırlıkta çekim gücüne sahiptir. 20 ton taşıma kapasitesine sahip bir iş makinası ülkemizde yaygın olarak kullanılıyor. Özellikle oto çekici firmaları 20 ton kato kiralama seçeneğini tercih eder. Kato tercih edilme nedenlerinin başında maliyet açısından oldukça önemlidir. Kato kiralama haftalık, aylık ve yıllık olarak tercih edilebilir. Buda maliyetlerin ciddi artmasını sağlamış olur.

Katonun Önemi

Katoyu liman ve oto kurtarıcı firmaları tercih eder. Limanlarda gemilere yüklenmek ve gemiden indirilmek üzere konteynerler bulunur. Bunlar tonlarca ağırlığa sahiptir. Bunları indirmek ve kaldırmak neredeyse imkânsız bir durumdur. İnsan gücünün yetersiz kaldığı bu durum karşısında kato iş makinaları devreye girdi. Katonun kancası ile tek bir hamlede yaklaşık 20 ton ağırlıkta ki konteyner kaldırma kapasitesine sahiptir. Diğer kullanım alanı olan oto kurtarma firmalarıdır.

Kaza sonucunda yoldan çıkan otomobilin vinç sayesinde uçurumdan kolayda çıkartılabiliyor. 20 ton kaldırma kapasitesine sahip olan kato ülkemizde birçok firma tarafından tercih ediliyor. Kato şantiye alanlarında da 20 tona kadar ağır olan malzemelerin kaldırılmasını sağlıyor. 20 ton kato kiralama seçeneğini bulunması haftalık, aylık, senelik olarak kiralama yapabilirsiniz. Kato iş makinesini tercih etmek için tek yapmanız gereken 0532545 70 70 numarayı arayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button