• 0532 545 50 70
  • doganerinsaat@gmail.com
  • Sultangazi / İSTANBUL

30 Ton Kato Kiralama

30 Ton Kato Kiralama

Kato tüm dünyada kullanılan bir iş makinesi çeşididir. Kendisine ait paletleri bulunur ve kullanılacak alana göre özel bir mekanizma ile bu paletleri kendine bağlar. 30 ton ibaresi o iş makinesinin ne kadar fazla yük alacağı ile alakalıdır. Kato tonlarca ağırlık kaldırabilmektedir. Çeşitleri tamamen yapılacak iş ile alakalı olacak şekilde seçilmelidir.

Katoların taşınması oldukça zordur. Bu nedenle taşınma esnasında mutlaka sorun yaşanmaması için dikkatli olunması gerekmektedir. Aynı zamanda 90’lı yıllardan bu yana kullanılan iş makineleri arasında en çok tercih edilenler arasında olan kato’lar, en zor ve ağır yüklü işleri tek bir hamle ile yapabilmesi açısından tercih edilmektedir. 30 ton kato kiralama için firmalar arasında en çok tercih edilenler uygun fiyatlı olanlarıdır.

Kato Neden Her Zaman Tercih Sebebi Olur?

Kato iş makinası farklı çeşitlere sahip olmasından dolayı birçok inşaat firması tarafından uzun işlerin kısa hale gelebilmesi adına tercih edilmektedir. En çok kullanılanlar arasında vinç kato çeşidi bulunur. Bu vinç çeşitleri genellikle ağır araçların bulundukları yerden çıkarılması için kullanılmaktadır. Katolar yaklaşık olarak 30 tona kadar ağırlık kaldırabiliyor. Bu nedenle özellikle araç çekici firmalar 30 ton kato kiralama seçenekleri arasından tercih yaparlar. Uygun olan firmayı tercih ederler.

Katolar Ne Kadar Süre İle Kiralanabilir?

Kato çeşitleri firmalara ve ihtiyaç duyulan süreye bağlı olacak şekilde yıllık, aylık ve haftalık olarak kiralanabilir. Bazı firmalarda günlük olarak da kiralamak mümkün olmaktadır. Liman işletmeleri genellikle yıllık olarak kato kiralama yaparken oto çekicileri aylık olarak kiralama yapmaktadır.

Liman işletmeleri katoları konteyner kaldırabilmek için kullanırlar. Bu nedenle 30 ton kato kiralama hizmeti alırlar. Konteynerları kaldırmak insan gücü ile imkânsızdır. Mutlaka bir kato yardımı gerekmektedir. Kato kancası ile tek seferde 30 ton ağırlıktaki konteynerları kaldırabilir. Aynı zamanda yolda kalmış ya da yoldan çıkmış araçların kaldırılması için de kullanılan katolar şantiye alanlarında 20 ton olarak sınırlandırıldıklarından dolayı yüksek ton markajı ile çalışamazlar.

Her türlü kato kiralamak ve detaylı olarak bilgi almak için 0532 545 70 70 numaralı hattı arayabilir. Müşteri temsilcilerinden tüm kato bilgilerine ve çeşitlerine ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button