• 0532 545 50 70
  • doganerinsaat@gmail.com
  • Sultangazi / İSTANBUL

Kentsel Dönüşüm

Kentsel Dönüşüm

Bulunduğunuz noktada yer alan yapınız eskimiş veya yıpranmış ise kentsel dönüşüm hizmet içeriğinden yararlanarak en iyi sonucu elde edebilirsiniz. Bu dönüşüm süresi içerisinde nelerin yapılması gerektiği konusuna tam bir şekilde vakıf olmanız gerekir. Başvurunun nasıl yapılacağı ve değerlendirme işleminin nasıl sonuçlanacağı konularında kurumsal bir hizmette alabilirsiniz. Kentsel dönüşüm hizmetinden yararlanarak bulunduğunuz binanın yılmasını sağlayabilir ve yerine daha modern bir binanın yapılmasını sağlayabilirsiniz. Burada ilgili şartlar mevzuata uygun olarak size sunulur. Kısa sürede işlemleriniz tamamlayabilir ve binanız kentsel dönüşüm kapsamına alınır. Yapılan bu işlemler yasal kapsam içerisinde yer alır. Ayrıca devlet desteklerinden de yararlanabilirsiniz. Bunun için binanızın hasar oranının yüksek olması gerekir.

Nereye Başvuru Yapılır

Kentsel dönüşüm ofislerine başvuru yaparak hizmet alabilirsiniz. Burada binanızın konumu ve yapısı dikkate alınır. Ayrıca büyüklük oranı ve benzeri gibi etkenlerde önem taşıyan konular arasında yer alır. Bu konuda mutlaka yasal ve kurumsal bir hizmet almaya özen gösterin. Bu sayede sağlıklı sonuçlar elde edebilirsiniz. Binanızın depreme karşı dayanıklı olması gerekir. Eğer deprem test oranlarına karşı dayanıksız ise mutlaka yıkılarak tekrar yapılması uygun olacaktır. Yıkım işlemlerinde anlaşacağınız ilgili ofisin hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Ayrıca devlet desteği alıp almayacağınız konusunda da mutlaka bilgi edinmeye çalışın. Bu sayede yeni bir yapıya kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Kimler Yararlanabilir

Kentsel dönüşüm hizmet içeriğinden yararlanabilmeniz için binanızın gerekli koşulları taşıması gerekir. Bu sayede hizmet alabilirsiniz. Binanızda çatlak ve benzeri etkenler fazla ise bu sayede kentsel dönüşüm hizmet içeriği devreye girecektir. Yapılan analiz ve test sonuçları size rapor olarak sunulur. Ayrıca dönüşümün ne kadar süre içerisinde yapılacağı konusunda da size bilgi verilir. Firmamız bu konuda size en iyi hizmet içeriğini sunarak destek veriyor. Binalarınızda bu tarz sorunlar var ise mutlaka gerekli önlemleri almaya özen gösterin. Bunun içinde +90 (532) 545 50 70 iletişim kurabilir ve kısa sürede ilgili hizmet içeriğinden yararlanabilirsiniz. Profesyonel bir hizmet almak en iyi sonucu almanıza yardımcı olacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button