• 0532 545 50 70
  • doganerinsaat@gmail.com
  • Sultangazi / İSTANBUL

Ahtapot Vinç

Ahtapot Vinç

İnşaat alanlarında ve faaliyet gösteren yapım aşamalarında iş makineleri oldukça önemlidir. Özellikle şantiye ve yol yapımında ahtapot vinç büyük önem taşır. Ahtapot vinç araç kaldırma ve yoldan çıkan araçlarında kaldırılması için kullanılıyor. Özellikle yolculuk sırasında yoldan çıkan araçların bariyerden çıkma sonucunda araç ciddi hasar kaybı yaşayabiliyor.

En önemlisi de pert olabilir. Bu gibi durumlarda aracın bulunduğu yerden çıkarılması oldukça zordur. Metrelerce uçurumdan aşağı düşme durumunda ahtapot vinç devreye girerek aracın kurtarılmasını sağlar. Bazı durumlarda iklim koşullarının kötü olması otomobilin rotadan çıkmasına neden olabilir. Hatta araç çeşitli nedenlerden dolayı bozulabilir. Ahtapot vinç tercih ederek araç kurtarılır.

Ahtapot Vinç Hizmetleri

Oto kurtarıcı firmaları araç sahiplerinin başlarına gelebilecek olumsuz durumlarda hizmet sağlıyor. Özellikle ahtapot vinç sayesinde otomobil kurtarılır. Ahtapot vinç hizmeti son zamanları oldukça başarılı hizmet sağlıyor. %100 başarı oranında hizmet sağladığı söylenebilir. Ahtapot vinç hizmetleri ülkemizde oldukça yaygın tercih ediliyor. Bunun nedeni çok yönlü özellikte olması ve tonlarca ağır yükü bir hamlede kaldırma kapasite sahip olmasıdır. Tonlarca ağır aracı bulunduğu yerden metrelerce yüksekliğe kaldırarak taşıma hizmeti sağlar. Bu nedenden dolayı ahtapot vinç hizmetini oto kurtarıcı firmaları tercih ediyor.

Ahtapot Vinç Neden Tercih Edilir?

Ahtapot vinç son dönemde oldukça başarılı işlere imza atıyor. Adeta kurtarıcı niteliğine sahip olduğu söylenebilir. Ahtapot denilmesinin nedeni birden fazla kaldıracının bulunmasıdır. Tonlarca ağırlıkta ki bir otomobili metrelerce yüksekliğe kaldırılmasını sağlar. Ahtapot vinç profesyonel olarak hizmet verir. Ahtapot vinci operatör kullanılır. Özel bir sistem olduğundan dolayı sıradan bir kişi kullanamaz. Çeşitli eğitimlerden geçinilmesi gerekir. Ahtapot vinç tercih edilmesinin nedeni otomobilin kurtarılması ve enkazının alınması içindir.

Gündelik hayatta insanoğlunun başına çeşitli kazalar gelebilir. Bunlardan bir tanesini de otomobilin bozulma ve kaza sonucunda zor bir noktaya aracın düşmesidir. Ciddi hasar kaybının yaşanmasından tutun aracın günlerce hatta haftalarca o noktada bulunmasını sağlar. Oto kurtarıcı firmalar ahtapot vinçleri kiralayabilir. Günlük, haftalık, aylık ve yıllık olarak kiralama seçeneğini bulunur. Bu durumun olması firmaların maliyet açısından oldukça önemlidir. Ciddi tasarruf sağlama durumu söz konusudur.

Ahtapot vinç tercih etmek için tek yapmanız gereken 0532 545 70 70 numarayı arayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button